Péterfys díjazottak a városi tanévzáró ünnepségen

Iskolánk három diákját, Kovács Lindát, Simon Lizát és Harcsa Lucát, valamint felkészítő tanáraikat, Fábián Andrásnét és Molnár Juditot részesítették elimerésben a városi önkormányzat, a Nagykanizsai Tankerületi Központ és a Nagykanizsai Szakképzési Centrum tanévzáró ünnepségén.

Iskolán három diákja kapott meghívást a 2022/23-as tanév városi tanévzáró ünnepségére országos tanulmányi versenyen elért kiváló eredménye okán.

Kovács Linda a Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiai verseny országos döntőjében 1. helyzést ért el, felkészítő tanára: Fábián Andrásné.

A Herman Ottó Természettudományi Verseny országos döntőjében Simon Liza 6., Harcsa Luca 10. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Molnár Judit.