TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért

A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma.

Idén immár hetedik alkalommal valósul meg. A szemétgyűjtési akció keretében szerte az országban „nagytakarítottak” a TeSzedd! önkéntesei 2017. szeptember 15-én, pénteken.

Tagintézményünk ÖRÖKÖS ÖKO-Iskolaként nagy hangsúlyt fektet a környezeti nevelésre, ezért immár harmadik alkalommal csatlakozott a mozgalomhoz.

Délután 2 órakor indultak a csapatok, 10 csoportban összesen 50 kisgyermek gyűjtötte a hulladékot. Iskolánk környékét, az Attila utcát és a Platán sort tisztították meg az eldobált szeméttől.

A gyerekek nagyon élvezték, hogy aktívan cselekedhettek környezetükért, jó hangulatban, vidáman telt a program.