T Á J É K O Z T A T Á S

Tisztelt Szülők!

Az alábbi fontos teendőikre szeretnénk felhívni a figyelmüket:

1. Kérem, legyenek szívesek az Elektronikus ügyintézés segítségével e-mail címüket megküldeni gyermekük osztályfőnökének.
  2. Tájékoztatjuk Önöket, hogy a fennálló rendkívüli helyzet ellenére a gyerekeknek továbbra is haladniuk KELL a tananyaggal az érvényben lévő Órarend szerint. Ezek alapján kérjük, hogy napi szinten foglalkozzanak a szaktanárok által a KRÉTA felületen keresztül kiküldött tananyaggal, a kapott házi feladatokat, beadandókat feltétlenül küldjék vissza a megadott határidőig, a szaktanárok által megadott módon! A Krétában kiküldött adatok, tananyag csak gyermekeiknek szól, nem tehető közzé mások számára, csak belső használatra készül. A tanulók munkáit bizalmasan kezeljük, mindkettőt védi a titoktartás, a személyiségi jog! Az Önök felelőssége, hogy ebben gyermeküket segítsék, ösztönözzék, illetve támogassák!
  3. Az elmúlt hetek igazolásait elektronikusan juttassák el az iskola@peterfy.sulinet.hu e-mail címre, illetve a KRÉTA e-Ügyintézésén keresztül.

Köszönettel:

Sneffné Ágoston Mónika