Gyermektükör - játékos iskolaelőkészítő programsorozat a Péterfyben

Megállja majd a helyét gyermekem az iskolában? Elég rátermett ahhoz, hogy megszelídítse a ceruzát, elboldoguljon a számok világában? Meg tudja mutatni, hogy mire képes? Ha ezek és hasonló kérdések foglalkoztatják, akkor várjuk nagycsoportos óvodások és szüleik részére szervezett programsorozatunkra. Hogy mivel várjuk Önöket? Játékos feladatok a gyermekeknek, praktikák a szülőknek a mozgás, finommozgás, nyelvi és beszédkészség, vizuális és zenei készségek, matematikai, valamint digitális és idegen nyelvi képességek további fejlesztéséhez. Mi így tudunk segíteni!

 

 

Pályázatok

Petőfi 200
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Akkreditált kiváló Tehetségpont
Erzsébet-tábor
Örökös ökoiskola
Pécsi Tudományegyetem
Határtalanul
Okosan a pénzzel!
Aktív iskola