Gyermektükör - játékos iskolaelőkészítő programsorozat a Péterfyben

Megállja majd a helyét gyermekem az iskolában? Elég rátermett ahhoz, hogy megszelídítse a ceruzát, elboldoguljon a számok világában? Meg tudja mutatni, hogy mire képes? Ha ezek és hasonló kérdések foglalkoztatják, akkor várjuk nagycsoportos óvodások és szüleik részére szervezett programsorozatunkra. Hogy mivel várjuk Önöket? Játékos feladatok a gyermekeknek, praktikák a szülőknek a mozgás, finommozgás, nyelvi és beszédkészség, vizuális és zenei készségek, matematikai, valamint digitális és idegen nyelvi képességek további fejlesztéséhez. Mi így tudunk segíteni!

 

 

Pályázatok

Petőfi 200
Okosan a pénzzel!
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Aktív iskola
Örökös ökoiskola
Erzsébet-tábor
Határtalanul
Pécsi Tudományegyetem
Akkreditált kiváló Tehetségpont