FONTOS TUDNIVALÓK!

Tájékoztatás a leendő első osztályosok szülei részére.

Első tanítási nap:

1. Gyülekező az iskola előtt 7:15 – 7:45, majd a gyerekeket felkísérjük az osztályba. Délután az iskolatáskájukban viszik haza a könyveket a tanulók.
  2. Tisztasági csomag fontos, ebbe műanyag poharat feltétlenül tegyenek!
  3. Testnevelés felszerelés csak szerdára kell.
  4. Szülő csak ügyintézés céljából jöhet be az iskolába, maszk használatával kézfertőtlenítés után!
  5. A gyerekeket az épület elé kísérjük 16:00 órakor, legyenek szívesek ott várakozni. Amikor elviszik gyermeküket, szíveskedjenek a tanítóknak is szólni. Az ügyeletet kérő gyerekek a szabadidő szobában lesznek, a Ny-i ajtónál kell szólni, hogy kiért jöttek.

F O N T O S ! ! !

Az üzenőfüzetbe kérjük az alábbiakat beírni: /A/5-ös, kisméretű vonalas füzet/

• Adatok: szülői adatok, lakcím, TAJ szám, elérhető telefonszámok
  • Ki viszi haza a gyermeket? pl. testvér, nagyszülő stb.
  • Kérnek-e délutáni ügyeletet? Ha igen, meddig? Ügyelet: 16:00 – 17:00-ig.
  • Kérnek-e reggeli ügyeletet 6:45- 7:30-ig? Utána mehetnek fel a gyerekek az osztályba.
  • Gyógyszerérzékenység, tartós betegség beírása, ha szükséges, küldjenek be gyógyszert, pl. fejfájáscsillapító, tejcukorérzékenységre gyógyszer, stb. borítékban, névvel ellátva!
  • Egyéb kérések az üzenőbe beírva.
  1. Az online szülői értekezlet várható időpontja szeptember 14-én 17:00, a részletekről az osztályfőnökök adnak tájékoztatást.
  2. A gyerekeknél minden nap legyen maszk!

Köszönettel: Iskolavezetés