FELHÍVÁS!

A Via Kanizsa Városüzemeltető Nonprofit Zrt. 2017. november 20-tól 2017. december 02-ig terjedő időszakban faápolási munkákat végez a Platán sor platánfáin.

A munkák ideje alatt ideiglenes forgalmi rend változásra – út lezárásra, behajtási és parkolási tilalomra – kell számítani a Platán sor egyes szakaszain.

2017. november 16-án csütörtöktől megállási tilalom lép érvénybe a Platán sor gyűjtőútjainak úttestjén a Rózsa utcától az Eötvös térig mindkét oldalon. A Platán sorra a munkák ideje alatt csak a célforgalom hajthat be. Parkolásra csak a mellékutcákon lesz lehetőség.

Felhívjuk a szülők, valamint a diákok figyelmét, hogy a Platán soron, a fenti időszakban a személyi sérülések, valamint a gépjárművekben keletkező károk elkerülése érdekében gyalogosként fokozott figyelemmel, járművezetőként pedig a megváltozott forgalmi rend betartásával közlekedjenek, parkoljanak.

A Via Kanizsa Városüzemeltető Nonprofit Zrt. 2017. november 13-án kelt levele alapján