F E L M É R É S !

Tisztelt Szülők!

A Nagykanizsai Tankerületi Központ a digitális oktatás zavartalan működése érdekében biztosítani kívánja az oktatáshoz szükséges infokommunikációs eszközöket azon diákok számára, akiknek otthon nem állnak rendelkezésre a tanulás folytatásához szükséges berendezések. (Pl.: laptop, tablet, egyéb)

Kizárólag az erre rászoruló diákok tanulását kívánjuk ezzel segíteni. Az így beszerzett eszközök továbbra is a Nagykanizsai Tankerületi Központ tulajdonát képezik, azokat a helyzetre való tekintettel használatba kívánjuk adni az érintettek részére.

Kérem, szíveskedjenek jelezni erre vonatkozó igényeiket a 06-30/402-2926-os telefonszámon vagy gyermekük osztályfőnökénél 2020. március 16 (hétfő) 15,00 óráig.

Köszönettel:

Sneffné Ágoston Mónika