Cipőmese – Szerelmetes tulipántom

Tagintézményünkben 2018. március 7-én, szerdán 9,00 órai kezdettel a budapesti Marica Produkció előadásában Cipőmese – Szerelmetes tulipántom zenés bábos heje-huja – a Tulipán című magyar népmese nyomán – került előadásra.

Mese a szerelemről, barátságról, három próbáról. Topánka királykisasszony és Bakancs Bandi nagy találkozásáról és arról, hogy bárkiből lehet (mese)hős. Hiszen mindannyian egy cipőben járunk: keressük a párunk!
Bábmiből lehet bábmi bábhogyan!
Különleges animáció tárgyakkal, bábokkal, zenével és szerelemmel fűszerezve. Nem csak gyerekeknek!!!

Az előadás hossza: 50 perc volt, ajánlott korosztály: 4-104 éveseknek 

Köszönjük a társulatnak a színes produkciót, a gyerekek nagyon élvezték az előadást 

 

Fotók az alábbi linken

Pályázatok

Akkreditált kiváló Tehetségpont
Erzsébet-tábor
Pécsi Tudományegyetem
Okosan a pénzzel!
Határtalanul
Aktív iskola
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Örökös ökoiskola
Petőfi 200